Fotky a reportáže z výcvikových akcí, výcviku

pro více fotek klikni na fotku nebo nadpis

 

r. 2014

 

SEMINÁŘ SRBSKO 17.-19.10.2014

Seminář obran s Markem Urbanem se perfektně povedl. Na semináři jsme opět předvedli naše psy a hlavně si zatrénovali a poznali další nové skvělé lidi. Děkujeme :)

 

SEMINÁŘ NĚMECKO 11.-12.10.2014

Přijali jsme s Markem Urbanem pozvání a uspořádali seminář v Německu. Příjemný víkend v krásném prostředí a s milými lidmi. Doufáme, že jsme byli pro místní přínosem a brzy se zase uvidíme :) 

 

LVT SPYTA ČESKÁ SKALICE 10.-17.8.2014

Další super týden strávený s fajn lidmi na výcvikovém táboře, tentokráte na Spytě u České Skalice. Počasí bylo fajn pro výcvik, ale místní koupání v krásné Rozkoši jsme tentokráte moc nevyužili :) Od rána se cvičili obrany, které figuroval Marek Urban, na víkend přijel na pomoc také figurant Ondra Lodinský. Mezi obranami jsme pocvičili poslušnosti a večer byl čas relaxu a zábavy :) jako vždy :) Moc díky všem zúčastněným, týden naprosto super! Za fotky moc díky Adéle Šenkové a Stáně Weinerové. Odkaz zde.. a zde...

 

LVT DVŮR KRÁLOVÉ 29.7. - 6.7.2014

Už se stalo tradicí, že každý rok v létě se sejdeme se super bandou na LVT ve Dvoře Králové. Ani letos tomu nebylo jinak, první týden prázdnin opět v duchu cvičení, super nálady, pařenic a i odpočinku. Ráno od osmi jsme začínali poslušností, pokračovali obranou až do pozdních večerních hodin. Středa tradičně patřila páááárty, tentokrát v duchu 70.let v čele s DJ Turbem :) Diskotéka jak má být!! Akce mimořádně povedená :) Všem díky za super atmosféru a za ty NEJ převlečky :) Řada přišla i na stopy a koupání v řece. Počasí vyšlo myslím naprosto ideální, tentokrát nás hlavně nepřepadla žádná bouřka ani padající stromy :) Díky moc lidi za super týden :) Ráda bych samozřejmě poděkovala "místním dvorákům usedlíkům" , kteří opět zajistili na celý týden cvičák, tak abychom se cítili jako doma :) Děkuju Tomášovi Urbanovi - vrchnímu figurantovi :) , Markovi Urbanovi a všem co jakkoliv pomohli . 

 

Bonitace RTW Praha 30.3.2014

V neděli se konala bonitace+svod rotvajlerů v Praze - Uhříněvsi. S Eicem jsme se poctivě připravovali a tak hodnocení B3,H1a,L1a,M1a,S2,T2/5 nás potěšilo a odměnilo za přípravu :) Byl to báječný den mezi spoustou rotvíčků a jejich páníčků a hlavně mezi celou naší bandou, která nás přijela podpořit. Tím jim chci všem moc poděkovat nejen za fandění, ale za pomoc jak na bonitaci, tak i při trénincích :) Velké poděkování patří figurantům, kteří nás připravují, a to Tomáš Taubner a Marek Urban, bez nich by to opravdu nešlo :) Společně s námi také vyrazila Jitka Reizenthalerová s Miou Anaco, která taktéž splnila s pěkným výsledkem. Protože se konal i svod,který jsme museli absolvovat, kromě Eica a Mii se zúčastnila i Janička Fresserová s Daya Nicolett Bianco Dux, svod splnili na jedničku. Bonitaci splnila také sestra Eica - Enny Nivanus :) Všem tímto moc gratuluji :)

Trénink obran s T. Taubnerem