FOTKY A REPORTÁŽE Z KYNOLOGICKÝCH AKCÍ, VÝCVIKU

                          pro více fotek klikni na fotku či nadpis                                          

R.2010

 

Trénink obran s Markem Urbanem - Děčín 12/2010   

Za pomoc při focení děkuji Luci Jirušové.

 

Výcvikový víkend Lukášov 29.-31.10.2010

Včera jsme se, i když neradi, vrátili z výcvikového víkendu, který jsme tentokrát pořádali ve výcvikovém areálu Cerberus v Lukášově. Víkend se nám jako již tradičně vydařil, všichni bezvadní a většinou už by se dalo říci skalní účastníci byli přítomni a tím se kromě vydařených tréninků vždy daří i přijemným a tak "důležitým" večerům :-)) Počasí nám přálo ve smyslu : nesněžilo, nepršelo a nemrzlo! Ale i tak zima už přeci jen přichází, takže postávání na place při poslušnostech bylo docela náročné, ale kamna v klubovně byla vždycky roztopená a tak bylo kde se ohřát. Děkuji moc Eleně a Pepovi Suskovým za poskytnutí bezvadného zázemí a NAŠEMU figurantovi Markovi Urbanovi za skvělý trénink.

Trénink obran s Markem Urbanem-říjen 2010

Náš cvičák je stále poničený od povodně, takže nemůžeme cvičit. Našli jsme si prozatím hřiště v Horním Oldřichově, kam chodíme trénovat. I tento víkend jsme trénovali - figurant Marek Urban.

 

Výcvikový víkend Dvůr Králové 24.-26.9.2010

Včera jsme se vrátili z našeho výcvikového víkendu, který se konal na ve Dvoře Králové nad Labem! Víkend byl jak jinak než opět perfektní, a to hlavně díky naší úžasné bandě, která již  tradičně byla v plném počtu! Sobota byla skvělá vším, začalo se poslušností, pokračovalo obranou, všechno doprovázeno bezvadným počasím a náladou, a hlavním "hřebem" bylo večerní představení Marečka a Tomáška Urbanových - tanec jak jinak než HŘÍŠNÝ!!! Včetně dokonalé zvedačky!! Braškové, byli jste zkrátka skvělý! Stačí si vzpomenout a musím se znovu a znovu smát!!!! V neděli už nám sice počasí tolik nepřálo, ale i tak jsme pilně trénovali a někteří jsme nakonec zůstali až do pondělí a vyrazili domů trochu později. Jediný kaz měl tento prodloužený víkend, jelikož po návratu do Děčína nás opět čekala povodeň. Celý náš kraj je opět ve stavu ohrození a náš cvičák je opět pod vodou!!! Letos již podruhé! :-(

Děkuji všem účastníkům zájezdu:-), figurantovi Marečkovi Urbanovi, Jardovi a Míše Richterové za bezvadné zázemí!!!

 

 Výcvikový víkend obran 4.-5.9. 2010 - Rokycany

Výcvikový víkend obran  jsme strávili v areálu ZKO Rokycany, který uspořádal Honza Srb. Figuroval Marek Urban, Honza Srb a Tomáš Urban. Sešla se jako obvykle naše bezvadná parta, základ tvoří jádro ZKO Děčín a další jádro ZKO Červený Kostelec! Ještě že tak, jelikož musím bohužel  říci, že organizace celého víkendu byla velice špatná a vstřícnost od některých členů ZKO Rokycany byla pro nás velkým zklamáním. Zvláštní přístup k celé akci nezanechal dobrý dojem, a tak zakončením po té co jsme museli nečekaně v 15,30h opustit plac, byla návštěva místní restaurace…jaké překvapení, když ani v té restauraci žádná příjemná obsluha, pohostinnost nebo dokonce úsměv!! Na své jablečné cappy jsem čekala půl hodiny a palačinku bez jahod další půlhodinu!!  Že by toto „městečko“ bylo celé tak melancholické a plné mračících se a rozzlobených lidí?? Asi si to budu pořád myslet…. :-)  Ale dost kritiky (Honza snad promine, ale on za to nemůže!). Víkend díky všem „našim“ bezvadným lidem jsme si i přesto užili, skvěle si zatrénovali, a tím opět děkuji všem figurantům… a já  Markovi ještě o kousíček víc :-)!

Fotky Jima - Eliashe Lebensborn najdete zde...

Fotky ostatních účastníků víkendu zde...

 

 

LVT Dvůr Králové 2010

Celý bezvadný týden jsme s Jimikem strávili na výcvikovém táboře ve Dvoře Králové. Moc krátký týden se nám všem zdál, protože se nikomu ani trošku nechtělo domů! Perfektní cvičák, který jsme měli na týden "zapůjčený" je na příjemném místě se vším potřebným k výcviku i bydlení :-)  čímž děkuji Míše Richterové a Jardovi prostě za všechno.... Děkuji všem účastníkům, díky nim byla tak fajnová atmosféra a pohoda. Já společně s Markem Urbanem jsme se ujali role "velitele" :-)) a doufám, že všichni byli spokojení. Za týden se udělalo velký kus práce a už teď se těším na další rok. Hodně jsem fotila, za ty moje a Jimika fotky děkuji Lucince Křížové. Videa brzy dodám.

LVT Volenice 2010 + seminář s Miou Skogster         

Parádních 10 dní jsme s Jimem strávili na výcvikovém táboře ve Volenicích u Březnice. Součástí LVT byl i víkendový seminář s mistryní světa  Miou Skogster. Mia byla velmi milá, příjemná a trpělivá, dověděli jsme se opravdu mnoho zajímavých informací a s Jimem jsme i s Miou zkoušeli vylepšit naší poslušnost! Byla to fuška, ale stálo to za to!! Pak už jsme celý týden hlavně kousali a kousali, vedro bylo šílené, ale i přesto se Jimík hodně překonával. Moc ráda bych poděkovala hlavně figurantům - Martinovi Plecháčkovi a Zbyškovi Goreckému za skvělou a vytrvalou práci!!! Domů se nám ani trošku nechtělo, ale co se dá dělat. Přidávám fotečky (nejvíc jsem fotila "ty naše Lebensborny"-sešlo se nás hoodně!) :-)

 

MR ČR IPO-Raspenava 2010

 

V neděli jsme se s Léňou vydaly podívat na MR do Raspenavy, bylo se rozhodně na co dívat. Pár foteček jsem pořídila a tak se podělím. Všem moooc gratuluji k výsledkům! Kompletní výsledky na stránkách Víti Glisníka zde...

1.místo - Martin Pejša + Quel od Policie

2.místo - Ladislav Mach + Octavius Malidaj

3.místo - Lucie Ševčíková + Unica de Alphaville Bohemia

 

Trénink obrany Děčín-květen - fig.Marek Urban              

Opět jsme skoro celou neděli trénovali, děkuji Markovi Urbanovi - opět za skvělý trénink!!

 

 

Závod "O pohár Kristýny" 2010 - Hrádek n.Nisou

V sobotu jsem se byla podívat na závody služebních psů, závod moc hezký v příjemném prostředí a s pěknými výkony. Gratuluji všem závodníkům, hlavně pak Jitce Resselové s maliňačkou Assou - 4.místo celkově a nejlepší žena -Miss Kristýna!

1.místo - Martin Kiessling + Max

2.místo - Stanislav Doležal - Boddie od Mlazických tůní

3.místo - Petr Novotný + Reno

Trochu jsem i fotila ....                                                       

 

 

 

Trénink obran s Markem Urbanem - duben

 O tomto víkendu jsme na našem děčínském cvičáku uspořádali výcvikový víkend obran. Zavítala k nám bezvadná parta lidí "v čele" s  figuranty Markem a Tomášem Urbanem. Myslím, že i za ostatní mohu říct, že to byl velice podařený a perfektní víkend s dobrou náladou po celou dobu, a i přes občasný déšť jsme pilně trénovali a trénovali. Všem moc díky a Markovi zvlášť! Jimovi se plně věnoval!!

 

Trénink - ZKO Bukov březen                     Poslušnost Děčín - březen

                              

 

Výcvikový víkend Bedea Kroměříž - březen 2010

O víkendu jsme se vydali po dlouhé době do Kroměříže. Pro Jima to byla "premiéra", vedl si moc dobře! Figurant a věčně létající hadr ho neskutečně bavili! Na výpravě s námi byla i Danča s Tarou. Příjemné překvapení, když dorazila i Petra s Ronnem(z úplně jihého konce světa!) a tak to byl moc báječný víkend! Děkuji Víťovi a Jardovi za trénink!