... pro více fotek klikni na nadpis nebo text

Výlet Harrachov  Dvoračky - zima 2009

Užíváme si zimu, trochu odpočíváme od tréninku a tak jsme s pár  přáteli vyrazili na víkend do Krkonoš, Nitro mě samozřejmě doprovázel. Připojuji pár fotek.

Výběrový závod Česká Lípa

Závod se nám uplně nezdařil, počasí bylo super tak k vodě, ale na soutěž úplně ne ideální, pěkné vedro udělalo své. Nitrovi se nezadařila hlavně stopa, terén nebyl moc přívětivý, ani čas který jsme si vylosovali, v jednu v největším slunku jsme šli na stopu....dopadlo to zkrátka na 47bodů. Poslušnost 80 a obrana 90bodů. Kompletní výsledkovou listinu najdete na www.glisnik.com Děkuji všem co fandili a drželi palce.

MR služebních psů Mělník

Tento víkend jsme s Nitrem vyrazili na Mezinárodní mistrovství služebních psů a zúčastnili se "vloženého závodu" tohoto mistrovství, startovalo 23 soutěžících, jednalo se o poslušnost a obranu. Z možných 200bodů jsme vybojovali 188b a umístili se na čtvrtém místě. Mistrovství se účastnili hlavně týmy různých ozbrojených složek. Na takových závodech jsme startovali poprvé, takže lecos bylo nové, prohlídky, výslechy! Třeba nástup samotného generála(to jsme si musela vyfotit) a salutování mjr.Babičky .... bylo to takové...jiné :-) Ale závod se mi líbil tak příště možná si troufneme i na složitější.

Závod "O pohár Kristýny"

O tomto víkendu jsme vyrazili s Nitrem na kynol.soutěž nazvanou O pohár Kristýny. Kdo nezná, jde zde o disciplíny hlavně v praktické obraně. Vyhledání pachatele v přírodním terénu, přepadení při prohlídce, pak při doprovodu druhým pachatelem. Zadržení hladké přes pláž na ringo oblek na 400kroků a "kontrolák", též na 400. Likvidace výtržnosti v místnosti. Z poslušnostni mimo běžné cviky aport mezi rozházenou potravou nebo odložení při kterém je pes lákán na králíka. Závod probíhal ve velmi přijemném prostředí a byl bezvadně připraven. Nitrovi se i dařilo a tak ze 45 závodníků jsme se umístili na 12 místě a ještě jako nejlepší žena- jako "já" :-) jsem obdržela titul Miss Kristýna a veeelký pohár. Děkuji všem co mi drželi palce a za fotečky opět děkuji Elišce a Jirkovi!