Fotky a reportáže z výcvikových akcí, výcviku

pro více fotek klikni na fotku nebo nadpis

 

r. 2012

 

 

Trénink víkend Děčín 1.-2.12. 2012

fig.Tomáš Urban

Zkoušky MZŘ 18.11. 2012

Tuto neděli se uskutečnili zkoušky podle mezinár.zkušebního řádu. Moc gratuluju Leničce a její Jackie (BH-60b.), Lucince a Biance (SPr1-96b.), Emilovi s Orinkem (BH-58b.), Béďovi s Lestou (IPO3), Janče Marešové a její Deli (IPO2), Mírovi s Caldíkem (SPr1-80b).

Díky moc Lucce Křížové a duchcovskému cvičáku za poskytnutí azylu :-)

 

Výcvikový víkend Dvůr Králové 9/2012

Další báječný víkend s fajn partou. Moc moc všem děkuji !!!

 

LVT BEDEA - Kroměříž 12.-19.8. 2012

Na týden jsem s Eicem a také Leničkou a Luckou vyrazila na letní výcvikový tábor do Kroměříže. Všichni jsme se moc těšili a naše očekávání byla naplněna :-))) Skvělí lidé, perfekt parta, pohodička, výborné jídlo a pití, skvělé počasí, bezvadná organizace. Všem moc děkuji, účastníkům, figurantům, organizátorům. Předně pak Janičce a Víťovi Glisníkovi za trénink a citlivý přístup ke psům! "My všichni z Děčína" jsme si tábor moc užili a těšíme se na další! Škoda, že ten týden tak rychle utekl. Připojuji fotky všech učastníků zde... Eicovi fotky najdete v jeho  galerii. 

 

LVT Dvůr Králové n/L  4.-11.7.2012

Opět jsme společně téměř s celým děčínským oddílem vyrazili do Dvora na výcvikový tábor. Organizace jsme se ujali společně s Tomášem Urbanem. Dopoledne poslušnosti, odpoledne obrany a mezitím pohodové polední klídečky, opalovačky a házečky :-)) také jsme navštívili místní staročeskou krčmu - krásné prostředí a moc dobrá bašta. Celý týden bylo bezva počasí, až na první uvítací den, kdy nám příroda ukázala co umí. Spadnutá část stromu způsobila jedno rozbité auto a několik stanů. Štěští bylo, že ve stanech v tu dobu nikdo nebyl! Ráno nám museli přijet pomáhat hasiči jinak by stany a věci zůstaly navždy pohřbeny :-) Spoušt jsme uklidili a dál už se cvičilo o 106 !! Moc děkuji všem účastníkům tábora nejen za skvělou atmosféru. Samozřejmě díky ZKO Dvůr Králové - Levín, který nám opět poskytl super zázemí.

 

 

Výcvikový víkend s Jardou Labíkem - Český Brod / areál Dux

10. - 12. 2. 2012      

Víkend jsme s Jimem strávili ve výcvikovém areálu Dux, kde jsme pod dohledem Jardy Labíka cvičili poslušnost a obrany. Trénink byl perfektní, čímž bych chtěla Járovi moc poděkovat. Taky moc díky Vlaďce a Zdeňkovi za poskytnuté zázemí :-) Za pomoc při focení díky Luci Jirušové, byla velká zima, tak jsme pořádně promrzli, ale stálo to za to !!

 

 

 

 

Seminář s Marko Koskensalo 28.-29.1.2012

za fotky děkuji Monice Řehákové