Fotky a reportáže z kynologických akcí, výcviku

pro více fotek klikni na fotku nebo nadpis

 

r. 2011

 

Výcvikový víkend Spyta 18.-20.11.2011

Tento výcvikový víkend jsme tentokrát uspořádali v areálu ZKO Česká Skalice - Spyta. Vše probíhalo jako obvykle, v poklidu a pohodě jsme cvičili dopoledne poslušnost, odpoledne obrany. Víkend jako vždy bezva, všem zúčastněným děkuji, hlavně pak figurantovi Markovi Urbanovi a také ZKO za poskytnuté zázemí.

Za velkou pomoc při focení opět děkuji Lucce Jirušové.

Fotky, které nafotila Míša Bernardová najdete zde...

 

Zkoušky MZŘ 12.11.2011

V sobotu se konaly na půdě ZKO Duchcov zkoušky MRŽ, které pořádala naše ZKO Děčín. Rozhodčí pan Vilém Babička. Chtěla bych nejdříve poděkovat duchcovské organizaci, jejímu předsedovi a Lucince Křížové, která zkoušky domluvila a zařídila nám "plac". Moc děkuji také figurantovi Tomášovi Urbanovi za skvělé předvedení všech našich psů. Na zkoušky z mých svěřenců nastoupili: Lucka Křížová + Bianka z Mirealu=IPO1, Lenka Fresserová + Agata Muminek IPO-V, Jarka Krákorová+Argo Amijon Star=BH, Lucka Jirušová+Cessie=BH, Pavla Šerclová+Angi=BH, Lucka Křížová + Olympia Kovi-rot= FPr2. Všichni úspěšně zkoušku složili a já všem moooc gratuluji!! Připojuji fotky, které jsem během zkoušek nafotila.

 

 

Trénink Duchcov 6.11.2011 - fig.Tomáš Urban

Vyrazili jsem trénovat na cvičák do Duchcova. Poslušnost a obranu, kterou figurovat Tomáš Urban.

fotky Jima zde

fotky ostatních zde

 

Výcvikový víkend Bedea Kroměříž - říjen 2011

O víkendu jsem s Jimem a také Léňou a Jackie (Arwen Ostraryka) vyrazila na VV do Kroměříže. Jako vždy perfektní víkend plný tréninků, povídání a dojmů. Moc bych chtěla poděkovat figurantům : Jardovi Labíkovi, Víťovi Glisníkovi a Markovi Urbanovi. Trénink s Jimem je opravdu náááááročný :-)

 

Výcvikový víkend Dvůr Králové 23.-25.9.2011

Uspořádali jsme a účastnili se dalšího výcvikového víkendu ve Dvoře Králové. Standartní sestava děčínských a kosteleckých členů obohacená o pár nových se opět sešla v hojném počtu. Krásné letní počasí nám přálo, cvičení šlo tudíž mnohem lépe :-) Přináším nějaké fotky, za pomoc při focení děkuji Janče Fresserové a Luci Jirušové, video brzy zpracuji. Děkuji také hlavně figurantům Markovi a Tomášovi Urbanovi.

 

LVT Bedea Kroměříž 14. 8. - 21. 8. 2011

Vrátili jsme se, ač neradi, z výcvikového tábora, který se konal v Kroměříži ve výcvikovém centru Hvězda. Společně s Leničkou Fresserovou a její "Jackie" (Arwen Ostraryka) jsme celý týden opravdu poctivě a pilně trénovali - obrany, poslušnost. Na obraně se nám věnovali figuranti: Jarda Labík a Víťa Glisník a na poslušnosti Jana Glisníková a Jarda Labík. Všem bych chtěla moc poděkovat !!! Celý týden nám počasí přálo, řekla bych, až moc :-) Sluníčko se kromě noci téměř neschovalo :-) Přidávám pár fotek, za Jimovi fotky moc děkuji Monice Řehákové. Zde a zde najdete fotky všech účastníků.

 

 

LVT Dvůr Králové 31.7. - 7. 8. 2011

Celý rok jsme se těšili a už jsme zase zpátky. Ano, konal se druhý ročník "našeho" letního výcvikového tábora ve Dvoře Králové nad Labem. Jako již tradičně naše skvělá parta, stále ti stejní fajn účastníci. Opět jsme pilně cvičili, dopoledne poslušnosti, odpoledne obrany. Večery byly jako vždy zábavné, pestré i s vystoupeními našich největších "herců" :-)) . Ráda bych poděkovala především Míše a Jardovi za poskytnutí zázemí, které je na tom všem skutečně nejdůležitější! V neposlední řadě samozřejmě velký dík Markovi Urbanovi za figurování. Tento ročník figuroval také Tomáš Urban, kterému též děkuji. A jelikož je na čase "vychovávat" nové figuranty, Marek se tohoto úkolu zodpovědně zhostil :-) Brzy dodám videa našich nových talentů : Ondry Vitvara, Ríši Nováka a Ládi Vitvara. Všem nashledanou příští rok !! :-)

 

 

 

Výcvikový víkend Dvůr Králové 24. - 26.6. 2011

Konečně jsme se všichni dočkali !! A opět vyrazili na "NÁŠ" výcvikový víkend do Dvora Králové. Sešla se naše obvyklá parta a víkend se moc vydařil. Cvičilo se, kousalo se, povídalo se  .... :-))  Počasí bylo vcelku chladné, ale byli jsme moc rádi, že neprší (jako obvykle) a tak alespon našim čtyřnohým nebylo při tréninku vedro. Všem děkuji za účast a těším se na blížící se tábor. V neposlední řadě samozřejmě moc děkuji Markovi Urbanovi za figurování (dost náročné!)

Za pomoc při focení moc děkuji Janičce Fresserové a Luci Jirušové

 
 
Trénink obran 6/2011-Děčín - fig.Marek Urban
 
Trénink obran 5/2011 - fig. Jarda Labík

 

Seminář s B.Bellonem 7.-8.5.2011

O tomto víkendu jsme vyrazili s Jimem a také s Léňou a její Jackie (Arwen Ostraryka) na seminář s Bartem Bellonem, který pořádal Erik Svoboda. Zážitek to byl opravdu nezapomenutelný a odnesli jsme si mnoho a mnoho cenných rad a poznatků. Moc děkuji Bartovi za jeho perfektní vysvětlování, ukazování, trpělivost, práci, prostě všechno. Bylo to opravdu bezvadné a každému doporučuji. Přidávám pár fotek, ale přes usilovné "hltání" informací jsem neměla ani moc času fotit.

 

VS na M ČR a MS IPO- Roudnice 2011

V neděli jsme i s " děčínským oddílem" vyrazili fandit do Roudnice na výběrový závod. Počasí vyšlo bezvadně, až na vítr, který řádně potrápil i závodníky na stopách. Výsledky najdete ZDE... (stránky Víti Glisníka), vítězům gratuluji!! Pár fotek připojuji.

Výcvikový víkend Lukášov - březen 2011

O víkendu jsme po dlouhé zimě opět vyrazili do Lukášova. Počasí nebylo zcela podle našich představ, ale nakonec jsme byli rádi, že neprší a nechumelí. Jako vždy probíhali během dopoledne poslušnosti a po obědě pak obrany. Moc děkuji Markovi za trénink.

za pomoc při focení děkuji Luci Jirušové a Pavle Šerclové  - obětavě mrzly se mnou :-)

 

Trénink obran s Markem Urbanem - Děčín

  

Trénink obran Bedea - leden 2011

V pátek jsme vyrazili do Kroměříže za Víťou Glisníkem. Cesta byla dlouhá, trénink perfektní. Víťo, moc děkujeme!

foto: Honza Prokopec - děkujeme :-)