Fotky a reportáže z výcvikových akcí, výcviku

pro více fotek klikni na fotku nebo nadpis

 

r. 2013

 

 

LVT Bedea Kroměříž 11. - 18.8. 2013

Na týden jsme se s Eicem opět vydali na LVT do Kroměříže. Tentokrát jsme měli rotvajleří posilu :) Moje kamarádky - Lucinka Křížová a Jitka Reizenthalerová vyrazily společně se mnou. Trochu jsme tím oživili tu záplavu německých ovčáků :) Týden rychle utekl, bylo to jako vždy moc fajn a udělali jsme velký kus práce. Děkuji Jítě a Lůce za milou společnost a taky za fotečky a samozřejmě moc děkuji figurantům Víťovi Glisníkovi, Markovi Urbanovi za perfektní práci a pomoc a Janče Glisníkové za poslušnost. Fotky všech zde.... Eicovi fotky zde...

 

LVT Dvůr Králové 2013

Po roce jsme se opět sešli na již 4.ročníku LVT ve Dvoře Králové. Všechno vyšlo dle přání, super parta, počasí, trénink, jídlo.... Nikdy neuteče týden tak rychle jako na táboře ve Dvoře! Potrénovali jsme poslušnost, obranu i stopy. Cvičilo se opravdu pilně a za celý týden se myslím udělalo mnoho práce. Všem účastníkům opět děkuji za bezva týden, atmosféru, pohodičku a stálý smích :) Velké díky patří samozřejmě členům "dvorského" cvičáku za zapůjčení zázemí, díky Tomášovi Urbanovi za obrany a Radkovi Málkovi za tréninky stop.

DÍKY BYLO TO MOOOC PRIMA!

 

 

Výcvikový velikonoční víkend Esadera 30.3. - 1.4.2013

 - s Jardou Labíkem

Svátky jara, které tedy zatím ještě není mezi námi, jsme strávili na výcvikovém víkendu v Zátaví. Na poslušnosti a obraně se nám věnoval opět Jára Labík. Počasí bylo spíše zimní, bláta bylo požehnaně, ale i přesto jsme si moc dobře zatrénovali, za což děkuji Járovi. Velikonoční pondělí bylo také jak má být :) Za poskytnutí zázemí díky Erikovi Svobodovi.